Retreat je to pravé sjednocení se sebou samým, určitý čas jen pro Vás samotné, pro práci nad svými zážitky, restart v životním koloběhu, očista těla a mysli, a přehodnocení svých cílů. Je to místo pro nalezení a znovuobnovení příjmů své vitální energie, síly a harmonie. To všechno je velmi důležitý a náročný proces, který potřebuje klid a samotu. Nic se nestane, když na 2 dny opustíte prostředí ve kterém žijete, vypnete si mobil, a odjedete do přírody, pro obnovení svého těla a duše.

Ubytování je v horské chatě Fajfrtka s krbovými kamny, v srdci přírody Jizerských hor. Poblíž se nachází přehrada Josefův důl, rozhledny Královka, Slovanka, atd. Pokoje jsou průchozí pro 2, 4, 6 osob s oddělitelnými nebo manželskými postelemi.

Program retreatu umožňuje se více ponořit do vlastního nitra mlčením, meditačními technikami a chůzí, intuitivním tancem, vitariánským stravováním (raw), saunováním, terapiemi, masážemi, OM Healingem, malováním mandal a tibetským hormonálním cvičením. Ve volném čase můžete vyrazit na výlet do okolní přírody. V závěru víkendu bude workshop raw kuchyně, kde si sami můžete vyzkoušet přípravu několika raw jídel. Detailní program jednoho z našich víkendů naleznete zde. 

Terapie navíc: Po celou dobu pobytu můžete využít práce se mnou. Sestavím Vám individuální terapii na míru, dle vašich momentálních potřeb. Jde o hlubší, vědomou práci s fyzickým, emočním a energetickým tělem. Pomůže vám více si uvědomit uložené a nezpracované bloky, na kterých můžete společně pracovat. Jde o různé masáže na zprůchodnění energie v těle, o práci s energií v individuální meditaci. Terapie se platí zvlášť na místě.

Místo a doprava: Janov nad Nisou, 1235.
Je možnost se připojit k účastníkům, kteří pojedou vlastním autem. Z Prahy lze jet autobusem, ze zastávky Černý Most do zastávky Samoobsluha, Janov Nad Nisou.

Jazyk: Víkend se vede v češtině, ale překládá se do angličtiny nebo ruštiny podle potřeby. 

PLÁNOVANÉ TERMÍNY NA KTERÉ SE MŮŽETE PŘIHLÁSITPřihlášky: V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na telefonních číslech organizátorů uvedených níže (Yulia 773 171 447, Alexandra 777 873 431, Veronika 775 235 592), na FB, nebo nám zašlete email na silencerawfoodretreat@gmail.com .

ORGANIZÁTORKY RETREAT RAW FOOD

YULIA ROMENSKAIA

SpecialistKa na meditační techniky. Meditující Vipassanu, absolvovala dva desetidenní kurzy Vipassany v Polsku a České Republice. Má zkušenosti se šamanskými ceremoniemi s rostlinami s Amazonie. Je vitariánka 2 roky. Praktikuje suchý půst. Absolvovala hladovku dle metody Marvy Oganyan - 28 dnů a kurz "Kaskádní suchý půst den ob den 1 měsíc". Spoluzakladatelka Raw vegan workshopů v Praze.

KONTAKTY: FACEBOOK, INSTAGRAM+420 773 171 447, silencerawfoodretreat@gmail.com


ALEKSANDRA PINAEVA

Šéfkuchařka Raw vegan kuchyně. Odbornice na detox. Individuální poradkyně zdravé výživy. Specialista na vizualizační meditace - intuitivní vidění. Bakalářka numerologie podle metody Airen a Julie Po, specializace Karma. Vitariánka víc než 5 let. Absolvovala hladovku dle metody Marvy Oganyan - 40 dnů. Spoluzakladatelka Raw vegan workshopů v Praze.

KONTAKTY:  FACEBOOK,  INSTAGRAM+420 777 873 431, silencerawfoodretreat@gmail.com


VERONIKA PĚKNÁ

Terapeutka a masérka, práce s energií. Pracuje s lidmi na jejich osobnostním rozvoji. Nabízí masáže, terapie, které povzbuzují a odblokovávají tělo fyzické, emoční, duševní. Zaměřuje se na tělo komplexně a snaží se klienta vést k uvědomění si vlastních hodnot a příčin určité disharmonie, kterou na sobě cítí, v podobě pocitu, či bolesti. 

KONTAKTY